Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 1 prej 1

Tema: Butik i specializuar për veshje islame

 1. #1
  Gjeniu i Vogel nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  06-09-2007
  Lokacioni
  Suedi
  Postimet
  327
  All-llahu të shpërbleftë
  0
  Falënderuar 613 herë në 239 Postime
  Rep Fuqia
  362

  Butik i specializuar për veshje islame

  BUTIK I SPECIJALIZUAR PËR VESHJE ISLAME

  ”Tekbir”
  Rr.Adem Jashari
  PRIZREN

  (përbell shtepisë së bardhë)


  LIBRARIA ISLAME
  PRIZREN
  Tek Xhamia e Bajraklisë
  LIBRA-VCD-DVD Parfume,
  Skedaret e Shtuara Skedaret e Shtuara

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 3 Përdorues në vijim:


Tema të Ngjashme

 1. Gripi A, ne trajtim te specializuar 6 raste
  By Muhlis in forum Lajme nga Bota Islame
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 15-12-2009, 16:36
 2. Përgjigjet: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 03:03
 3. Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 14-09-2007, 17:22
 4. Ku mundemi, me blere hixhab dhe veshje islame per meshkuj?
  By Albion in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 17-07-2006, 11:05

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •