Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: kerkes sure el kehf

 1. #1
  selibios nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  30-09-2006
  Postimet
  5
  All-llahu të shpërbleftë
  1
  Falënderuar 7 herë në 3 Postime
  Rep Fuqia
  0

  kerkes sure el kehf

  nese dikush nga ju ka suren el kehf me shkronja latine nese ka mundesi le ta postoj ne forum gjithashtu edhe suren el muezzelin selam alejkum

 2. #2
  Grafika e Ebu Humaira
  Ebu Humaira nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  11-05-2006
  Lokacioni
  Shkup-Gjermani
  Postimet
  321
  All-llahu të shpërbleftë
  1,349
  Falënderuar 525 herë në 187 Postime
  Rep Fuqia
  461

  Re: kerkes sure el kehf

  Selam Alejkum
  Qe ku e ke nje Link per shkarkim
  http://forumi.kurandhesunet.net/kerkesa(111)/me-duhet-kurani-arabisht-me-shkronja-latine(7045).html

  Por edhe diqka Lexo komentet e antareve sic eshte Nga Vellau ebuusame rreth Leximit ose mesimit te Kur'anit me shkronja Latine.
  Redijtu bil-lahi Rabben ve bil-Islami dinen,ve bi Muhammedin Sal-lall-llahu alejhi ve sel-lem nebijjen.
  (Jam i Kenaqur qe Zoti im eshte All-llahu,Feja ime eshte Islami,dhe Pejgamberi im Muhammedi Sal-lall-llahu alejhi ve sel-lem)

Tema të Ngjashme

 1. Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 22-01-2011, 02:19
 2. Kerkes nga stafi
  By er-kam in forum Vërejtje - Propozime
  Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 17-09-2009, 13:12
 3. Kerkes!
  By Eli in forum Vërejtje - Propozime
  Përgjigjet: 2
  Postimi i Fundit: 25-07-2008, 10:53

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •