Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Fjalët definuese

Faqja 4 prej 1012 FillimFillim ... 2345614541045041004 ... FundFund
20223 Tema
Të paraqitura 61 deri 80

Forumi: Lajme nga Bota Islame

Forum për diskutim rreth çështjeve të muslimanëve në botë

Nën-Forumet Temat / Postimet  Postimi i Fundit

 1. Lajme në gjuhën angleze

  Aksione të Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 132
  • Postimet: 132

  Postimi i Fundit:

  $360M lost to insurgents in... Shko në Postimin e Fundit

  prej

  19-08-2011, 20:53

  • Përgjigjet: 1
  • Lexime: 578
  07-12-2013, 18:22 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 198
  25-11-2013, 14:14 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 159
  25-11-2013, 14:13 Shko në Postimin e Fundit
 1. Angola ndalon islamin dhe rrënon xhami

  Filluar nga Info, 25-11-2013 14:11
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 156
  25-11-2013, 14:11 Shko në Postimin e Fundit
 2. Përgjaket Damasku,160 të vrarë në përleshjet

  Filluar nga Info, 25-11-2013 14:05
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 154
  25-11-2013, 14:05 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 121
  25-11-2013, 14:04 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 126
  25-11-2013, 14:02 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 120
  25-11-2013, 14:01 Shko në Postimin e Fundit
 3. SHBA, 13 viktima nga moti i keq

  Filluar nga Info, 25-11-2013 13:58
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 111
  25-11-2013, 13:58 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 257
  15-11-2013, 13:02 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 165
  15-11-2013, 13:01 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 182
  15-11-2013, 13:00 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 132
  15-11-2013, 12:59 Shko në Postimin e Fundit
 4. Egjipt, 4 milion nenshkrime kunder grusht shtetit

  Filluar nga Info, 15-11-2013 12:57
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 128
  15-11-2013, 12:57 Shko në Postimin e Fundit
 5. SHBA, kater marinsa te vrare ne nje aksident

  Filluar nga Info, 15-11-2013 12:57
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 124
  15-11-2013, 12:57 Shko në Postimin e Fundit
 6. Izraelitët djegin shtëpitë palestineze

  Filluar nga Info, 15-11-2013 12:56
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 114
  15-11-2013, 12:56 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 530
  11-11-2013, 15:10 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 132
  09-11-2013, 13:59 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 112
  09-11-2013, 13:57 Shko në Postimin e Fundit
  • Përgjigjet: 0
  • Lexime: 119
  09-11-2013, 13:56 Shko në Postimin e Fundit

Informacione dhe Opsione të Forumit

Moderatorët e këtij Forumi

Opsionet e Paraqitjes së Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Renditja e temave...

Shënim: gjatë radhitjes kohore, 'radhitja zbritëse' do të paraqesë rezultatet e reja së pari.

Legjenda e Grafikave

Postime të Palexuara
Postime të Palexuara
Nuk ka Postime të Palexuara
Nuk ka Postime të Palexuara
Më tepër se 15 përgjigje ose 300 shikime
Top Temë me Postime të Palexuara
Më tepër se 15 përgjigje ose 300 shikime
Top Temë pa Postime të Palexuara
Temë e Mbyllur
Tema është Mbyllur
Kjo Temë përmbanë një Mesazh të shkruar nga ju
Ju keni Postuar në këtë Temë

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •