Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Faqja 1 prej 6 123 ... FundFund
Rezultatet 1 deri 10 prej 51

Tema: Foto me Këshilla nga Dijetaret

 1. #1
  Grafika e Fidan
  Fidan nuk është i/e kyçur KV-III-pB
  Data e Anëtarësimit
  04-08-2005
  Postimet
  1,828
  All-llahu të shpërbleftë
  655
  Falënderuar 3,674 herë në 1,402 Postime
  Rep Fuqia
  1214

  Foto me Këshilla nga Dijetaret

  I Dërguari i All-llahut(Sal-lAllahu Alejhi Ua Selam) ka thënë:
  "Kush e frenon zemërimin duke patur mundësi që ta realizon atë, e thërret All-llahu Ditën e Kijametit para të gjitha krijesave dhe ia mundëson të zgjedh cilën të dëshiron nga hyritë." [Tirmidhiu]
 2. Për këtë postim, ju falënderohen 10 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Grafika e Fidan
  Fidan nuk është i/e kyçur KV-III-pB
  Data e Anëtarësimit
  04-08-2005
  Postimet
  1,828
  All-llahu të shpërbleftë
  655
  Falënderuar 3,674 herë në 1,402 Postime
  Rep Fuqia
  1214

  Re: Foto me Këshilla nga Dijetaret

  I Dërguari i All-llahut(Sal-lAllahu Alejhi Ua Selam) ka thënë:
  "Kush e frenon zemërimin duke patur mundësi që ta realizon atë, e thërret All-llahu Ditën e Kijametit para të gjitha krijesave dhe ia mundëson të zgjedh cilën të dëshiron nga hyritë." [Tirmidhiu]
 4. Për këtë postim, ju falënderohen 10 Përdorues në vijim:


 5. #3
  Grafika e Muhlis
  Muhlis nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  18-07-2008
  Postimet
  15,817
  All-llahu të shpërbleftë
  4,497
  Falënderuar 10,366 herë në 5,405 Postime
  Rep Fuqia
  6496

  Foto me Këshilla nga Dijetaret

  ''Dhe Fitneja, është më e rëndë se vrasja.'' (El-Bekare 191)

 6. Për këtë postim, ju falënderohen 8 Përdorues në vijim:


 7. #4
  Grafika e Muhlis
  Muhlis nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  18-07-2008
  Postimet
  15,817
  All-llahu të shpërbleftë
  4,497
  Falënderuar 10,366 herë në 5,405 Postime
  Rep Fuqia
  6496

  Foto me Këshilla nga Dijetaret

  ''Dhe Fitneja, është më e rëndë se vrasja.'' (El-Bekare 191)

 8. Për këtë postim, ju falënderohen 8 Përdorues në vijim:


 9. #5
  Grafika e Fidan
  Fidan nuk është i/e kyçur KV-III-pB
  Data e Anëtarësimit
  04-08-2005
  Postimet
  1,828
  All-llahu të shpërbleftë
  655
  Falënderuar 3,674 herë në 1,402 Postime
  Rep Fuqia
  1214

  Re: Foto me Këshilla nga Dijetaret

  I Dërguari i All-llahut(Sal-lAllahu Alejhi Ua Selam) ka thënë:
  "Kush e frenon zemërimin duke patur mundësi që ta realizon atë, e thërret All-llahu Ditën e Kijametit para të gjitha krijesave dhe ia mundëson të zgjedh cilën të dëshiron nga hyritë." [Tirmidhiu]
 10. Për këtë postim, ju falënderohen 9 Përdorues në vijim:


 11. #6
  Grafika e Fidan
  Fidan nuk është i/e kyçur KV-III-pB
  Data e Anëtarësimit
  04-08-2005
  Postimet
  1,828
  All-llahu të shpërbleftë
  655
  Falënderuar 3,674 herë në 1,402 Postime
  Rep Fuqia
  1214

  Re: Foto me Këshilla nga Dijetaret

  I Dërguari i All-llahut(Sal-lAllahu Alejhi Ua Selam) ka thënë:
  "Kush e frenon zemërimin duke patur mundësi që ta realizon atë, e thërret All-llahu Ditën e Kijametit para të gjitha krijesave dhe ia mundëson të zgjedh cilën të dëshiron nga hyritë." [Tirmidhiu]
 12. Për këtë postim, ju falënderohen 9 Përdorues në vijim:


 13. #7
  Grafika e Fidan
  Fidan nuk është i/e kyçur KV-III-pB
  Data e Anëtarësimit
  04-08-2005
  Postimet
  1,828
  All-llahu të shpërbleftë
  655
  Falënderuar 3,674 herë në 1,402 Postime
  Rep Fuqia
  1214

  Re: Foto me Këshilla nga Dijetaret

  I Dërguari i All-llahut(Sal-lAllahu Alejhi Ua Selam) ka thënë:
  "Kush e frenon zemërimin duke patur mundësi që ta realizon atë, e thërret All-llahu Ditën e Kijametit para të gjitha krijesave dhe ia mundëson të zgjedh cilën të dëshiron nga hyritë." [Tirmidhiu]
 14. Për këtë postim, ju falënderohen 8 Përdorues në vijim:


 15. #8
  Grafika e Muhlis
  Muhlis nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  18-07-2008
  Postimet
  15,817
  All-llahu të shpërbleftë
  4,497
  Falënderuar 10,366 herë në 5,405 Postime
  Rep Fuqia
  6496

  Foto me Këshilla nga Dijetaret

  ''Dhe Fitneja, është më e rëndë se vrasja.'' (El-Bekare 191)

 16. Për këtë postim, ju falënderohen 10 Përdorues në vijim:


 17. #9
  Grafika e Fidan
  Fidan nuk është i/e kyçur KV-III-pB
  Data e Anëtarësimit
  04-08-2005
  Postimet
  1,828
  All-llahu të shpërbleftë
  655
  Falënderuar 3,674 herë në 1,402 Postime
  Rep Fuqia
  1214

  Re: Foto me Këshilla nga Dijetaret

  I Dërguari i All-llahut(Sal-lAllahu Alejhi Ua Selam) ka thënë:
  "Kush e frenon zemërimin duke patur mundësi që ta realizon atë, e thërret All-llahu Ditën e Kijametit para të gjitha krijesave dhe ia mundëson të zgjedh cilën të dëshiron nga hyritë." [Tirmidhiu]
 18. Për këtë postim, ju falënderohen 13 Përdorues në vijim:


 19. #10
  Grafika e Fidan
  Fidan nuk është i/e kyçur KV-III-pB
  Data e Anëtarësimit
  04-08-2005
  Postimet
  1,828
  All-llahu të shpërbleftë
  655
  Falënderuar 3,674 herë në 1,402 Postime
  Rep Fuqia
  1214

  Re: Foto me Këshilla nga Dijetaret

  I Dërguari i All-llahut(Sal-lAllahu Alejhi Ua Selam) ka thënë:
  "Kush e frenon zemërimin duke patur mundësi që ta realizon atë, e thërret All-llahu Ditën e Kijametit para të gjitha krijesave dhe ia mundëson të zgjedh cilën të dëshiron nga hyritë." [Tirmidhiu]
 20. Për këtë postim, ju falënderohen 11 Përdorues në vijim:


Faqja 1 prej 6 123 ... FundFund

Tema të Ngjashme

 1. Foto me tregime dhe këshilla të përgjithshme
  By Muhlis in forum Lidhje Islame
  Përgjigjet: 65
  Postimi i Fundit: 06-03-2014, 11:10
 2. Foto me këshilla të ndryshme
  By Muhlis in forum Lidhje Islame
  Përgjigjet: 98
  Postimi i Fundit: 16-10-2012, 08:26
 3. Foto me këshilla mjeksore
  By Fidan in forum Lidhje Islame
  Përgjigjet: 7
  Postimi i Fundit: 03-01-2010, 18:42
 4. Foto me tregime dhe keshilla
  By xhevrije in forum Vërejtje - Propozime
  Përgjigjet: 12
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 21:36
 5. Si postohen foto me ajete Kur´anore, Hadithe dhe Këshilla të ndryshme ?
  By Sibewej in forum Regjistrimi-Perdorimi-Opsionet
  Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 21-05-2009, 20:17

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •