Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 4 prej 4

Tema: I verbëri përshkruan gjendjen e tij - Sadullah Bajrami

 1. #1
  Grafika e Muhammed
  Muhammed nuk është i/e kyçur Moderator Mbikqyrës
  Data e Anëtarësimit
  28-01-2005
  Postimet
  1,740
  All-llahu të shpërbleftë
  2,835
  Falënderuar 4,351 herë në 1,205 Postime
  Rep Fuqia
  1610

  I verbëri përshkruan gjendjen e tij - Sadullah Bajrami

  Jakub el-Makfufi ka thënë: "Person i sinqertë është ai i cili i fsheh veprat e tij të mira sikurse që i fsheh veprat e tij të liga."

  "...e kush iu përmbahet dispozitave të All-llahut, atij Ai i hap rrugë,
  3. dhe e furnizon atë prej nga nuk kujton fare
  ." (Et-Talak, 2-3)

 2. #2
  Ai_Kacanikasi nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  09-01-2007
  Postimet
  4
  All-llahu të shpërbleftë
  3
  Falënderuar 2 herë në 1 Postim
  Rep Fuqia
  0

  Re: I verbëri përshkruan gjendjen e tij - Sadullah Bajrami

  All-llahu të shpërbleftë

 3. #3
  thirjaislame nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  20-01-2006
  Postimet
  2
  All-llahu të shpërbleftë
  2
  Falënderuar 0 herë në 0 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: I verbëri përshkruan gjendjen e tij - Sadullah Bajrami

  es selamun alejkum

  qysh me ndegju kete ders, se nuk po mundem me ndegju Alla-llahu te shperbft me xhennet
  mk

 4. #4
  Grafika e Muhammed
  Muhammed nuk është i/e kyçur Moderator Mbikqyrës
  Data e Anëtarësimit
  28-01-2005
  Postimet
  1,740
  All-llahu të shpërbleftë
  2,835
  Falënderuar 4,351 herë në 1,205 Postime
  Rep Fuqia
  1610

  Re: I verbëri përshkruan gjendjen e tij - Sadullah Bajrami

  Ve alejkum selam ve rahmetullah

  Pasi të hapet lidhja, i shënon tre shkronjat ashtu siç kërkohet e pastaj klikon "Download". Pastaj duhet të presësh deri të kalojn 45 sekonda dhe klikon të njëjtin vend ku ecin sekondat, ku shkruan "Free Download" dhe e zbret në kompjuterin tuaj për ta dëgjuar.

  Selamun Alejkum
  Jakub el-Makfufi ka thënë: "Person i sinqertë është ai i cili i fsheh veprat e tij të mira sikurse që i fsheh veprat e tij të liga."

  "...e kush iu përmbahet dispozitave të All-llahut, atij Ai i hap rrugë,
  3. dhe e furnizon atë prej nga nuk kujton fare
  ." (Et-Talak, 2-3)

Tema të Ngjashme

 1. Sadullah Bajrami për Murxhiat
  By Muhammed in forum Ligjërata
  Përgjigjet: 4
  Postimi i Fundit: 11-04-2010, 01:05
 2. Sadullah Bajrami-Si te pasurohemi
  By Muhlis in forum Live Përmbajtje
  Përgjigjet: 5
  Postimi i Fundit: 24-03-2009, 23:16
 3. Sadullah Bajrami-Xhenneti
  By Muhlis in forum Ligjërata
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 24-03-2009, 18:06
 4. Sadullah Bajrami-Xhehennemi
  By Muhlis in forum Ligjërata
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 24-03-2009, 18:06
 5. Sadullah Bajrami mbi Medhhebet
  By Muhammed in forum Ligjërata
  Përgjigjet: 4
  Postimi i Fundit: 03-11-2008, 06:15

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •