Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 1 prej 1

Tema: Aborti

 1. #1
  Grafika e hasani
  hasani nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  15-03-2005
  Lokacioni
  dunjaja
  Postimet
  181
  All-llahu të shpërbleftë
  50
  Falënderuar 473 herë në 146 Postime
  Rep Fuqia
  401

  Aborti  nuk e di pse nuk po del si duhet ,shpresoj qe moderatoret ta permiresojne e te me keshillojne ne pv mos eshte gabimi ime dhe si ta permiresoj.
  por permes lidhjes e gjeni kete video.
  Ka thene Pejgamberi alejhiselam:“I mjafton njeriut nga e keqja, përçmimi i vëllait të tij musliman”

  Hasen el-Basriu thote:”Mos i shoqeroni bidatçinjte, as mos hyni ne debat me ta, e as mos i degjoni ata.”

  Und helft euch durch Geduld und Gebet; dies ist wahrlich schwer, außer für Demütige [2:45

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 5 Përdorues në vijim:


Tema të Ngjashme

 1. 70 mije femra vdesin çdo vit nga aborti
  By Kalimtari in forum Medicinë
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 14-10-2009, 23:55
 2. Aborti rrezikon shtatzanin e ardhshme
  By Kalimtari in forum Medicinë
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2009, 14:18
 3. Kontrollimi i lindjeve dhe aborti ne Islam
  By Kalimtari in forum Medicinë
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 18:22
 4. Aborti ne rast nevoje
  By Ebu Malik in forum Sheikh Abdullah Ibn Abdur-Rahman Ibn Xhibrin (All-llahu e mëshiroftë)
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 16:53
 5. A duhet të legalizohet aborti
  By Ravza-Gul in forum Gruaja dhe Familja
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 25-08-2006, 20:12

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •