Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 3 prej 3

Tema: Prekja e ndaluar - Irfan Salihu

 1. #1
  Grafika e Ummu Suhejl
  Ummu Suhejl nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  15-11-2008
  Postimet
  371
  All-llahu të shpërbleftë
  602
  Falënderuar 929 herë në 313 Postime
  Rep Fuqia
  376

  Exclamation Prekja e ndaluar - Irfan Salihu


  Prekja e ndaluar

  Nga imami Irfan Salihu

  (Ligjerat shum e dobishme)


 2. Për këtë postim, ju falënderohen 6 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Musliman-ch nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  01-09-2008
  Lokacioni
  Zvicer
  Postimet
  25
  All-llahu të shpërbleftë
  16
  Falënderuar 15 herë në 12 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: Prekja e ndaluar - Irfan Salihu

  Selam Alejkum

  SI e ka emrin Ilahija ne fillim dhe kush kendon?
  All-llahu ju shperbleft per ket ligjerat

 4. #3
  Grafika e Ummu Suhejl
  Ummu Suhejl nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  15-11-2008
  Postimet
  371
  All-llahu të shpërbleftë
  602
  Falënderuar 929 herë në 313 Postime
  Rep Fuqia
  376

  Re: Prekja e ndaluar - Irfan Salihu

  Citat Postuar fillimisht nga Musliman-ch Shiko Postimin
  Selam Alejkum

  SI e ka emrin Ilahija ne fillim dhe kush kendon?
  All-llahu ju shperbleft per ket ligjerat
  Wa alejkum selam

  AllahumaEmin gjithashtu juve, dhe imamin e nderuar.

  Ilahija esht kjo :  Esselamu Alejkum

 5. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •