Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 1 prej 1

Tema: Kur'ani - Transliterim shqip

 1. #1
  Grafika e Fidan
  Fidan nuk është i/e kyçur KV-III-pB
  Data e Anëtarësimit
  04-08-2005
  Postimet
  1,828
  All-llahu të shpërbleftë
  655
  Falënderuar 3,674 herë në 1,402 Postime
  Rep Fuqia
  1213

  Kur'ani - Transliterim shqip

  Kur'ani - Transliterim shqip
  Kur'ani në gjuhën arabe, por me shkronja latine

 2. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Tema të Ngjashme

 1. Kurani shqip pdf
  By Jahja in forum Kur´an dhe Tefsir
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 23-10-2008, 21:52
 2. Fjalor shqip-arabisht
  By muzikaharam in forum Lidhje Islame
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2008, 12:53
 3. Me perkthim shqip Nga Allahu
  By shehidi qe nuk vdes in forum Ilahi me Video
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 14-04-2008, 07:14
 4. KUR'ANI ne shqip
  By mfimuxhaidin in forum Literaturë Islame
  Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2007, 16:41

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •