Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: A duhet te themi dua sa here te hyme ne tualet?

 1. #1
  EmirA.12 nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  14-10-2009
  Postimet
  26
  All-llahu të shpërbleftë
  38
  Falënderuar 52 herë në 23 Postime
  Rep Fuqia
  151

  Arrow A duhet te themi dua sa here te hyme ne tualet?

  Selam Alejkum

  a duhet te themi dua sa here te hyme ne tualet... per shembull nese e themi nje here , hyme ne tualet pastaj dalim... nese na duhet prap te hyjme dhe nuk kane kaluar as 2 minuta a duhet ta themi prape???

  All-llahu ju shperblefte...

 2. #2
  Tewhid nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  15-06-2009
  Postimet
  621
  All-llahu të shpërbleftë
  266
  Falënderuar 279 herë në 180 Postime
  Rep Fuqia
  398

  Re: A duhet te themi dua sa here te hyme ne tualet?

  Ve alejkum selam

  Po duate duhet t'i themi cdohere kur hyjme apo kur dalim nga banjo.

  Per rregullat e hyrjes ne banjo dhe daljes nga ajo, lexo ne kete teme: Si duhet të veprojmë gjatë hyrjes dhe daljes nga banjo?

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •