Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 3 prej 3

Tema: A janë emra musliman dhe çfarë domethënie kanë, emrat: Kane, Edvin, Adonis, Olti ?

 1. #1
  Artan shala nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  19-01-2012
  Postimet
  2
  All-llahu të shpërbleftë
  1
  Falënderuar 1 herë në 1 Postim
  Rep Fuqia
  0

  A janë emra musliman dhe çfarë domethënie kanë, emrat: Kane, Edvin, Adonis, Olti ?

  Selam alejkum
  Hoxh a Mund Te me ndihmoni rreth ketyre emrave se a Jane Muslimen dhe qfar domethenje Kane \Edvin, Adonis , Olti . Me propozoni Edge ndonje emer tjetet
  Ju latem Te me ktheni nje pergjigje sa me shpejt

 2. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 3. #2
  Artan shala nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  19-01-2012
  Postimet
  2
  All-llahu të shpërbleftë
  1
  Falënderuar 1 herë në 1 Postim
  Rep Fuqia
  0

  Re: A janë emra musliman dhe çfarë domethënie kanë, emrat: Kane, Edvin, Adonis, Olti ?

  Me falni kam bere nje gabim Te Vogel desha Te di per emrat ~Adonis ,Edvin , Eltion , Olti dhe Leonit se a jane musliman dhe qfar domethenje kan. Ju lutem Te me ktheni nje pergjigje Sa me shpejt All-llahu ju shperbleft me Te mira

 4. #3
  ebu_muadh nuk është i/e kyçur Moderator
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2005
  Postimet
  1,950
  All-llahu të shpërbleftë
  283
  Falënderuar 7,065 herë në 1,684 Postime
  Rep Fuqia
  1629

  Re: A janë emra musliman dhe çfarë domethënie kanë, emrat: Kane, Edvin, Adonis, Olti ?

  alejkum selam

  Vella nuk pe di se ku i ke gjet keta emra, mirepo asnjeri prej tyre nuk ka te bej me emra musliman.

 5. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •