Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 4 prej 4

Tema: A lejohet të arrihet orgazma te burri dhe te gruaja në kohën e menstruacioneve pa bërë marrëdhënie seksuale por vetëm duke u ledhatuar mes vete?

 1. #1
  Grafika e Esma-
  Esma- nuk është i/e kyçur Anëtarë me Përvojë
  Data e Anëtarësimit
  16-06-2010
  Postimet
  214
  All-llahu të shpërbleftë
  37
  Falënderuar 151 herë në 97 Postime
  Rep Fuqia
  208

  Question A lejohet të arrihet orgazma te burri dhe te gruaja në kohën e menstruacioneve pa bërë marrëdhënie seksuale por vetëm duke u ledhatuar mes vete?

  Selam alejkum,
  Dashta me pyte a lejohet psh te arrihet orgazma edhe te burri edhe te gruaja pa kryer mardheni pa u futur organi i burrit tek gruaja por vetem duke u prekur ndermjet vete permbi rroba ose duke e ledhatuar organet njeri tjetrit.
  Mile

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Ebu Hatib nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  29-01-2009
  Lokacioni
  Shkup - Maqedoni
  Postimet
  5,277
  All-llahu të shpërbleftë
  1,364
  Falënderuar 4,836 herë në 2,096 Postime
  Rep Fuqia
  2910

  re: A lejohet të arrihet orgazma te burri dhe te gruaja pa bërë marrëdhënie seksualepa por vetëm duke u ledhatuar mes vete?


 4. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 5. #3
  Grafika e Esma-
  Esma- nuk është i/e kyçur Anëtarë me Përvojë
  Data e Anëtarësimit
  16-06-2010
  Postimet
  214
  All-llahu të shpërbleftë
  37
  Falënderuar 151 herë në 97 Postime
  Rep Fuqia
  208

  Re: A lejohet të arrihet orgazma te burri dhe te gruaja pa bërë marrëdhënie seksualepa por vetëm duke u ledhatuar mes vete?

  Une sa po e kuptoj lejohet apo jo ?Nese nuk e kam kuptuar ju lutem te ma sqaroni ma beni hallall,Zoti ju shperblefte.
  Mile

 6. #4
  Abdul Kudus nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  05-06-2009
  Postimet
  623
  All-llahu të shpërbleftë
  131
  Falënderuar 303 herë në 183 Postime
  Rep Fuqia
  407

  Re: A lejohet të arrihet orgazma te burri dhe te gruaja pa bërë marrëdhënie seksualepa por vetëm duke u ledhatuar mes vete?

  Citat Postuar fillimisht nga Mile Shiko Postimin
  Une sa po e kuptoj lejohet apo jo ?Nese nuk e kam kuptuar ju lutem te ma sqaroni ma beni hallall,Zoti ju shperblefte.
  Selamun alejkum

  Sipas pergjigjes se dhene, gjate menstruacioneve te gruas lejohet cdo gje, si puthja gruas, prekja e gruas rast qe keni pyetur ju, etj.
  Do te thote te gjitha lejohen pervec marredhenieve seksuale.

  Selamun alejkum

 7. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •