Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Ç'është puna me ata njerëz të cilët thonë fjalë të tilla si: Unë jetojë, por kam vdekur nga brenda, dhe nuk më gëzon e as nuk më tërheq asgjë ?!

 1. #1
  gigushja nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  13-03-2011
  Postimet
  73
  All-llahu të shpërbleftë
  90
  Falënderuar 44 herë në 31 Postime
  Rep Fuqia
  132

  Ç'është puna me ata njerëz të cilët thonë fjalë të tilla si: Unë jetojë, por kam vdekur nga brenda, dhe nuk më gëzon e as nuk më tërheq asgjë ?!

  selam alejkum

  degjova nje dite nga nje person duke thene per veten e tij,,qe une jetoj por kam vdekur per brenda dhe nuk me gezon as nuk mund te me terheq asnje gje,,si eshte e mundur kjo....


  es selamu alejkum

 2. #2
  Ebu Besir nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  16-08-2008
  Postimet
  1,216
  All-llahu të shpërbleftë
  2,304
  Falënderuar 757 herë në 450 Postime
  Rep Fuqia
  1055

  re: Ç'është puna me ata njerëz të cilët thonë fjalë të tilla si: Unë jetojë, por kam vdekur nga brenda, dhe nuk më gëzon e as nuk më tërheq asgjë ?!

  Ve alejkum selam

  Keto simptome jane te atyre njerezve qe vuajne nga depresioni, qe kane iman te dobet apo fare nuk kane iman.

  Te tillet konsiderojne se jeta per ta ka perfunduar, se nuk ka asgje te hajrit per ta ne kete dunja, nuk ia vlen te jetosh e gjera te tilla absurde.

  Te tillet nuk jane te kapur pas fese fare apo nuk jane kapur me seriozet, sepse nje njeri qe eshte i udhezuar, nuk ka dyshim se nuk i thote keto fjale dhe te ngjashme.

  Rreth depresionit dhe si sherohet, lexo ne kete teme: http://forumi.kurandhesunet.net/pyet...ni(27005).html

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •