Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Çfarë do të thotë nëse sheh në ëndërr duke lexuar Kur'an ?

 1. #1
  BEADIN nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  11-12-2010
  Postimet
  1
  All-llahu të shpërbleftë
  0
  Falënderuar 2 herë në 1 Postim
  Rep Fuqia
  0

  Çfarë do të thotë nëse sheh në ëndërr duke lexuar Kur'an ?

  Çfarë do të thotë nëse sheh në ëndërr duke lexuar Kur'an ?
  Së fundi përpunuar nga Ebu Hatib: më 12-12-2010 11:11 Arsyeja: Nuk lejohet shënimi i titullit, apo shënimi nëpër tema tërësisht me shkronja të mëdha.

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Thumame ibn Uthal nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  27-11-2010
  Postimet
  2,648
  All-llahu të shpërbleftë
  215
  Falënderuar 808 herë në 565 Postime
  Rep Fuqia
  1073

  Re: Çfarë do të thotë nëse sheh në ëndërr duke lexuar Kur'an ?

  Citat Postuar fillimisht nga BEADIN Shiko Postimin
  Çfarë do të thotë nëse sheh në ëndërr duke lexuar Kur'an ?
  Selam alejkum,
  Lexo pergjigjen ne kete link:

  http://forumi.kurandhesunet.net/pyet...an(37088).html
  Hoxhë Ali al Temimi,(All-llahu e liroftë nga burgu i Tagutit) ka thënë:
  "Këta (Rabiovcat) janë Havarixhë ndaj thirrësave Islam, janë Murrxhia ndaj pushtetarëve, janë si Rafidit ndaj grupeve tjera, dhe janë si Kaderit ndaj jehudive,krishterëve dhe jobesimtarëve tjerë."

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •