Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Çfarë do të thotë nëse shohim në ëndërr kinse një lloj peshku i vogël na ndiqte dhe unë frigohesha ?!

 1. #1
  Grafika e Esma-
  Esma- nuk është i/e kyçur Anëtarë me Përvojë
  Data e Anëtarësimit
  16-06-2010
  Postimet
  214
  All-llahu të shpërbleftë
  37
  Falënderuar 151 herë në 97 Postime
  Rep Fuqia
  208

  Question Çfarë do të thotë nëse shohim në ëndërr kinse një lloj peshku i vogël na ndiqte dhe unë frigohesha ?!

  Selam allejkum,
  Kame pare ne enderr kinse nje llloj peshku i vogel me ndiqte e une u frigojsha cka dmth kjo ?
  Mile

 2. #2
  Grafika e Abu Katade
  Abu Katade nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  08-06-2009
  Postimet
  683
  All-llahu të shpërbleftë
  245
  Falënderuar 793 herë në 364 Postime
  Rep Fuqia
  462

  Re: Çfarë do të thotë nëse shohim në ëndërr kinse një lloj peshku i vogël na ndiqte dhe unë frigohesha ?!

  Ve alejkum selam

  Sipas komentuesve të ëndërrave, shikimi i peshqve të vegjël në ëndërr, tregon se ai që sheh ëndërrën, do të vuan nga pikëllimi dhe zemërimi.

  Ndërsa, Allahu Azze ue Xhel, e di më së miri.

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •