Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 4 prej 4

Tema: Cka do te thot emri Melisa?

 1. #1
  nejla nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  29-04-2009
  Lokacioni
  zvicer
  Postimet
  65
  All-llahu të shpërbleftë
  305
  Falënderuar 116 herë në 59 Postime
  Rep Fuqia
  181

  Question Cka do te thot emri Melisa?

  Un ja kam lene emrin vajzes simê Melisa e cila gjendet nje caj ne ket bot si lloj lule,dhe se lulja e par qe do te lulzon ne xhenet quhet Melisa.Por ne qoftse keni mundsi te me jepni nje pergjigje,se po degjoj shum prej besmitareve qe kan emrin Melisa.

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Katani nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  07-05-2009
  Postimet
  686
  All-llahu të shpërbleftë
  208
  Falënderuar 413 herë në 190 Postime
  Rep Fuqia
  423

  Re: Cka do te thot emri Melisa?

  Esselamu alejkum

  Emri Melisa eshte me origjine greke, e qe do te thote blete.

  Esselamu alejkum

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 3 Përdorues në vijim:


 5. #3
  nejla nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  29-04-2009
  Lokacioni
  zvicer
  Postimet
  65
  All-llahu të shpërbleftë
  305
  Falënderuar 116 herë në 59 Postime
  Rep Fuqia
  181

  Question Re: Cka do te thot emri Melisa?

  S.A. zoti ju shperbleft juve per kto pergjigje po a esht i lejuar kshtu pasi qe un ja kam len krejt per nje qellim tjeter.Ju lutem te me jepni ni pergjegje se jam shum ne nje zor te madh se un vet ja kam len.

 6. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 7. #4
  Ebu Malik nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  26-05-2009
  Postimet
  726
  All-llahu të shpërbleftë
  53
  Falënderuar 1,718 herë në 468 Postime
  Rep Fuqia
  568

  Re: Cka do te thot emri Melisa?

  Ve alejkum selam

  Meqe ky emer ka kuptimin blete, sikur e paska cekur vellau, atehere nuk prish pune, inshAllah, pasiqe ky emer nuk hyn tek emrat qe jane haram apo te papelqyer.

  Es selamu alejkum

 8. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


Tema të Ngjashme

 1. A kan nje vler te njejt emri Zot dhe emri Allah?
  By nita01 in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 12-05-2010, 01:30
 2. Çdo të thot?
  By Ndihmëtar i Sunnetit in forum Kuiz Islam
  Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 08:24
 3. Çdo të thot?
  By Ndihmëtar i Sunnetit in forum Kuiz Islam
  Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 06-01-2010, 08:21
 4. Përgjigjet: 2
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 00:39
 5. Emri Afërdita, çfarë emri është ky ?
  By Aferdita in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 10-09-2008, 16:41

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •