Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Cka do te thote nese sheh ne enderr femra lakuriq?

 1. #1
  Grafika e erollkosova
  erollkosova nuk është i/e kyçur Anëtarë me Përvojë
  Data e Anëtarësimit
  30-10-2009
  Lokacioni
  kosov
  Postimet
  208
  All-llahu të shpërbleftë
  592
  Falënderuar 327 herë në 165 Postime
  Rep Fuqia
  238

  Cka do te thote nese sheh ne enderr femra lakuriq?

  Esselamu alejkum

  qka domethan kjo ander
  kur she femra lakuriq
  Allahu ju shperbleft me shum miresi
  LA HAVLE VE LA KUVETE IL LA BILAH
  (Nuk ka forcë që mund ti kundërvihet fuqisë së Allahut -asgjë nuk mund të ndodhë pa lejen e Allahut)

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Ebu Hatib nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  29-01-2009
  Lokacioni
  Shkup - Maqedoni
  Postimet
  5,277
  All-llahu të shpërbleftë
  1,364
  Falënderuar 4,836 herë në 2,096 Postime
  Rep Fuqia
  2910

  Re: Cka do te thote nese sheh ne enderr femra lakuriq?

  Ve Alejkum Selam

  ''Kush sheh veten e tij duke shikuar ne organin gjenital te ndonje gruaje, kjo aludon se ai person do te kete nje lehtesim pas veshtiresise qe e ka kapluar dhe kjo sipas formes se asaj gruaje.''

  (Komentoi Husejn Es-Serraxh)

  Es Selamu Alejkum

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


Tema të Ngjashme

 1. Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 04-02-2010, 22:48
 2. Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 25-01-2010, 20:53
 3. Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 03-01-2010, 00:06
 4. Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 17-10-2009, 20:57
 5. Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 03-05-2008, 23:30

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •