Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Komentimi i Endrrave

 1. #1
  TupacBarca nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  22-03-2009
  Lokacioni
  Idrija, Slloveni
  Postimet
  2
  All-llahu të shpërbleftë
  0
  Falënderuar 3 herë në 2 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Komentimi i Endrrave

  Ju pershendes te gjithve, jam i ri ketu forum,... Keshtu qe menjehere kam nje pytje ketu per ata qe din me shum dhe se mund te me ndihmoje rreth pytjes sime... E kam nje liber ne PC, per komentimin e endrrave nga dijetaret e fejes Islame... Kam pare ne enderr duke hyre ne Qabe, pra ne qytetin e Mekes... edhe kur kom hy ne Qabe, i kom do njerz, mrena, edhe do sene do mobile shum moderne, po aty menihere em ka dal gjumi... Po du me dit ma shum rreth ksej endrre, pra çfare shkruan neper libra tjere Islam, rreth endrrave etj...

 2. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 3. #2
  sejfullah111 nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  15-09-2008
  Lokacioni
  .........
  Postimet
  59
  All-llahu të shpërbleftë
  3
  Falënderuar 128 herë në 43 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: Komentimi i Endrrave

  es selamun alejkum
  vella i nderuar edhe une kam pas nje prblem te ketille por nje anetare ma dha nje link edhe aty at porgram e insatalova edhe kishte sqarime tash nuk e di se se kam momentalisht por kishte pasur nje koment besoj shume te drejte edhe shume te qarte ...
  es selamun alejkum

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 3 Përdorues në vijim:


Tema të Ngjashme

 1. Përgjigjet: 2
  Postimi i Fundit: 19-03-2010, 05:49
 2. A lejohet komentimi i ëndrrave ?
  By vushja in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 26-09-2009, 09:47
 3. Princi i ëndrrave...i pasur dhe romantik
  By Dituria in forum Gruaja dhe Familja
  Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 04-03-2008, 23:02
 4. A lejohet komentimi i ëndrrave...?
  By enisa in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 2
  Postimi i Fundit: 12-12-2007, 17:33

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •