Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 3 prej 3

Tema: Kur fillon agjërimi i ramazanit për këtë vit ?

 1. #1
  sadati 37 nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  26-07-2006
  Postimet
  1
  All-llahu të shpërbleftë
  0
  Falënderuar 0 herë në 0 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Kur fillon agjërimi i ramazanit për këtë vit ?

  Kur fillon ramazani a muni me me kallxu, Allahu ju shperbleft.

 2. #2
  Aja
  Aja nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  22-03-2007
  Lokacioni
  Tetove
  Postimet
  21
  All-llahu të shpërbleftë
  25
  Falënderuar 19 herë në 7 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: Kur fillon agjërimi i ramazanit për këtë vit ?

  Es selamu alejkum
  Edhe une do te doja te di per kete pyetje.
  Si dhe te pyes se si behet kompenzimi i diteve te humbura gjate muajit te Ramazanit, dhe cila diteve duhet te agjerohet ne prg te Ramazanit?

 3. #3
  Grafika e ZARKAVI
  ZARKAVI nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  15-07-2006
  Lokacioni
  ZVICER
  Postimet
  89
  All-llahu të shpërbleftë
  4
  Falënderuar 94 herë në 40 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: Kur fillon agjërimi i ramazanit për këtë vit ?

  Eselamu Alejkum velezer te nderuar sa i perkete ramazani per vitin 1428
  (2007) ne kalendarin tone jane keta data ,13 SHTATOR 1 RAMAZAN (ALLAHU ALEM) por ketu ne zvicer shkojm sipas lajmeve te arabise ,

  seslamu alejkum,

Tema të Ngjashme

 1. A eshte i lejuar agjerimi i 6 diteve pas Ramazanit ?
  By Esmeralda in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 29-09-2009, 09:24
 2. Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 22-08-2009, 16:44
 3. Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 14-08-2009, 17:28
 4. Agjerimi i Ramazanit
  By Granit in forum Agjërimi
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 05-07-2007, 10:15
 5. Agjërimi i Ramazanit
  By Keshille in forum Agjërimi
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 31-10-2005, 14:04

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •