Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Magjia e zez

 1. #1
  labinot nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  08-01-2006
  Postimet
  20
  All-llahu të shpërbleftë
  2
  Falënderuar 10 herë në 10 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Magjia e zez

  selamu alejkum,jam nga prizreni kam nje hall te madh nje vllau i imi ka nje vit qe nuk eshte mire,ne mendojm prej "egjineve'.skemi len vend pa shku,kam qen te llukman neziri,edhe te disa hoxhallar tjer ne prizren.kisha pas qef dikush me me ndihmu si ti a bej ka ndonje hoxh tjeter qe ben rukje,e dhasht zoti te jet i fundit dhe ti ndihmon vllaut tim.nqs keni njohuri per ndonje tjeter mundemi me qu pergjegje private,allau ju shperbleft.selamu alejkum

 2. #2
  ebu_muadh nuk është i/e kyçur Moderator
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2005
  Postimet
  1,950
  All-llahu të shpërbleftë
  283
  Falënderuar 7,065 herë në 1,684 Postime
  Rep Fuqia
  1629

  Re: Magjia e zez

  pergjigjen e ke ne privat vella

 3. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Tema të Ngjashme

 1. A ekziston magjia e zezë ?
  By Teuta_ in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 18
  Postimi i Fundit: 16-10-2010, 21:28
 2. A është e vërtetë magjia?
  By Katade in forum Fetva nga Hoxhallarët Shqiptar
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 27-10-2009, 08:59
 3. Magjia e ndarjes
  By argumenti80 in forum Literaturë Islame
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 02:19
 4. Shërimi nga magjia
  By sunnih in forum Fetua nga Sheikh Abdul Aziz Ibn Abdullah Bin Baz (All-llahu e mëshiroftë)
  Përgjigjet: 6
  Postimi i Fundit: 04-06-2009, 17:18
 5. Magjia dhe ndalimi nga ajo
  By Uthman Ibn Affan in forum Këshilla të Përgjithshme
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2007, 22:43

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •