Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 5 prej 5

Tema: Marramendja

 1. #1
  Grafika e Muslimanjaa
  Muslimanjaa nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  22-01-2010
  Lokacioni
  Italy
  Postimet
  40
  All-llahu të shpërbleftë
  104
  Falënderuar 83 herë në 32 Postime
  Rep Fuqia
  152

  Marramendja

  Selam Alejkum
  Kam nje hall qe shum po me mundon ditve te fundit kam shume marramendje dhe nganjher endjej nje mundim qe me ben te vjell sidomos ne mbrambje kam aqe shume marramendje sa qe mu duhetmu ul menjher se kam frik se rrezohem.
  Kush nuk e ka provuar te Hidhuren nuk din ta qmoj te Embelen ..
  Dashte Allahu e Drejtsia ne bot mbizotrofte ...
  Mallkuar qofte njeriu qe nuk e faleminderon Allahun ..

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 3. #2
  ebu_muadh nuk është i/e kyçur Moderator
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2005
  Postimet
  1,950
  All-llahu të shpërbleftë
  283
  Falënderuar 7,065 herë në 1,684 Postime
  Rep Fuqia
  1629

  Re: Marramendja

  alejkum selam

  per tu pergjigjur ne kete atehere na tre se:

  1. a ke kokdhimbje?
  2. a te dhemb lukthi?
  3. a je nervoze?

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 3 Përdorues në vijim:


 5. #3
  Grafika e Muslimanjaa
  Muslimanjaa nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  22-01-2010
  Lokacioni
  Italy
  Postimet
  40
  All-llahu të shpërbleftë
  104
  Falënderuar 83 herë në 32 Postime
  Rep Fuqia
  152

  Re: Marramendja

  Do ju pergjigjem ne keto tri pyetje
  1.a ke kokdhimbje?
  Jo nuk kam ose me mire me than kam vetem ateher kure kam ndonje grip se jo nuk kam kok dhembje.
  2. a te dhemb lukthi?
  Jo edhe ketu mundem me than se jo por me then memire ditve te fundit po kam koh pas kohe vetem kapak dhembje ne lukth ama shum pak veq nje minut me than me zgjat senuk kam dhembje as te lukthit .
  3. a je nervoze?
  Jo hiq Elhamdulilah jo
  Shpresoj se do mepergjigjeni tani edhe ju Allahu ju shperblefte per mundimin tuaj .
  Kush nuk e ka provuar te Hidhuren nuk din ta qmoj te Embelen ..
  Dashte Allahu e Drejtsia ne bot mbizotrofte ...
  Mallkuar qofte njeriu qe nuk e faleminderon Allahun ..

 6. #4
  Alkame nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  30-05-2010
  Postimet
  73
  All-llahu të shpërbleftë
  2
  Falënderuar 170 herë në 65 Postime
  Rep Fuqia
  186

  Re: Marramendja

  Citat Postuar fillimisht nga Muslimanjaa Shiko Postimin
  Selam Alejkum
  Kam nje hall qe shum po me mundon ditve te fundit kam shume marramendje dhe nganjher endjej nje mundim qe me ben te vjell sidomos ne mbrambje kam aqe shume marramendje sa qe mu duhetmu ul menjher se kam frik se rrezohem.
  Ve alejkum selam

  Ju fillimisht duhet të kontrolloheni tek mjeku dhe të shikoni se nga e kanë burimin këto çfarë ndjeni, e nëse mjekët nuk gjejnë ndonjë shpjegim të mundshëm, atëherë i referoheni ndonjë vëllau i cili bën rukje.

  Es selamu alejkum

 7. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 8. #5
  ebu_muadh nuk është i/e kyçur Moderator
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2005
  Postimet
  1,950
  All-llahu të shpërbleftë
  283
  Falënderuar 7,065 herë në 1,684 Postime
  Rep Fuqia
  1629

  Re: Marramendja

  Citat Postuar fillimisht nga Muslimanjaa Shiko Postimin
  Do ju pergjigjem ne keto tri pyetje
  1.a ke kokdhimbje?
  Jo nuk kam ose me mire me than kam vetem ateher kure kam ndonje grip se jo nuk kam kok dhembje.
  2. a te dhemb lukthi?
  Jo edhe ketu mundem me than se jo por me then memire ditve te fundit po kam koh pas kohe vetem kapak dhembje ne lukth ama shum pak veq nje minut me than me zgjat senuk kam dhembje as te lukthit .
  3. a je nervoze?
  Jo hiq Elhamdulilah jo
  Shpresoj se do mepergjigjeni tani edhe ju Allahu ju shperblefte per mundimin tuaj .
  Ne kete rast moter ti nuk je e semur nga xhinet mirepo duhet te kontaktosh vetem me mjeke per te shikuar se qfar ke.

 9. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •