Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 5 prej 5

Tema: Më duhet numri i telefonit të ndonjë hoxhe në Zvicër i cili bën rukje ?!

 1. #1
  amiriiii nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  17-01-2011
  Postimet
  1
  All-llahu të shpërbleftë
  0
  Falënderuar 2 herë në 1 Postim
  Rep Fuqia
  0

  Më duhet numri i telefonit të ndonjë hoxhe në Zvicër i cili bën rukje ?!

  Selam Alejkum

  Po deshta edhe une me ju pyet per nje hoxhe ne zvicer qe sheron me Kuran, sepse me duhet ndihme. Sun i ndihmoj vetevetes. Ju lutem shum me ma dergu nje nummer e nje hoxhes se nuk jam rahat. Kam qen te nji hoxh ne Zürich Schwamendingen, por ai nuk mundeshte me mndihmu mue. Tash ma dha ni shok nje nummer e disa hoxhallarve ne Vallorbe ne Zvicer mirpo ato kerkojn direkt 100 Fronga te Zvicres per nje shejtan. Problemi eshte se une momentalisht nuk kam aq shum pare.

  A ka ndonje hoxh ne Zvicer qe eshte serioz dhe mundet me ndihmu?

  Ju falemenderohem.

  Ilazi Amir

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Shota nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  21-05-2010
  Lokacioni
  Jashte Kosoves!
  Postimet
  43
  All-llahu të shpërbleftë
  79
  Falënderuar 48 herë në 29 Postime
  Rep Fuqia
  141

  re: Më duhet numri i telefonit të ndonjë hoxhe në Zvicër i cili bën rukje ?!

  Sellamu alejkum

  Inshalla or vlla ke sherim dhe jam e sigurt se edhe ne zvicer gjindet ndonje Hoxh qe ben rukje!Thuja ne gjdo qytet te zvicres ke hoxh,por nuk jam e informuar se kush prej tyne ben rukje!Dhe dua te shtoj dhe diqka se kur une isha ne Kosvov ne Prizren per rukje,aj Hoxh nuk me ka marr as pak para,dhe kjo e tregon sinqeritetin e nje hoxhe!Nje Hoxh nuk kerkon para per te ber rukje,kuptohet se ti duhet te jepish vullnetarisht per xhami!E keshtu une jam e informum.
  Por te lutem, bere ket pytje ketu ndonje Hoxh ne Forum,si pershembull Ebu Hatibin,Ebu Muadh (Moderator e keti Forumi)e tjer. qe jam shum e sigurt se ke ndhim!

  Allahu te ndihmoft or vlla!
  "Krimi me i rend ne historine e njerezimit eshte padituria."

 4. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 5. #3
  Ebu Hatib nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  29-01-2009
  Lokacioni
  Shkup - Maqedoni
  Postimet
  5,277
  All-llahu të shpërbleftë
  1,364
  Falënderuar 4,836 herë në 2,096 Postime
  Rep Fuqia
  2910

  re: Më duhet numri i telefonit të ndonjë hoxhe në Zvicër i cili bën rukje ?!

  Citat Postuar fillimisht nga amiriiii Shiko Postimin
  Selam Alejkum

  Po deshta edhe une me ju pyet per nje hoxhe ne zvicer qe sheron me Kuran, sepse me duhet ndihme. Sun i ndihmoj vetevetes. Ju lutem shum me ma dergu nje nummer e nje hoxhes se nuk jam rahat. Kam qen te nji hoxh ne Zürich Schwamendingen, por ai nuk mundeshte me mndihmu mue. Tash ma dha ni shok nje nummer e disa hoxhallarve ne Vallorbe ne Zvicer mirpo ato kerkojn direkt 100 Fronga te Zvicres per nje shejtan. Problemi eshte se une momentalisht nuk kam aq shum pare.

  A ka ndonje hoxh ne Zvicer qe eshte serioz dhe mundet me ndihmu?

  Ju falemenderohem.

  Ilazi Amir
  Ve Alejkum Selam

  Allahu subhanehu ue teala, t'a lehtësoftë gjendjen vëlla.

  Numrin e telefonit të një vëllau i cili bën rukje në Zvicër, e keni tek mesazhet private.

  Es Selamu Alejkum.

 6. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 7. #4
  mamacitaaa nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  28-04-2011
  Postimet
  1
  All-llahu të shpërbleftë
  0
  Falënderuar 0 herë në 0 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: Më duhet numri i telefonit të ndonjë hoxhe në Zvicër i cili bën rukje ?!

  Citat Postuar fillimisht nga Ebu Hatib Shiko Postimin
  Ve Alejkum Selam

  Allahu subhanehu ue teala, t'a lehtësoftë gjendjen vëlla.

  Numrin e telefonit të një vëllau i cili bën rukje në Zvicër, e keni tek mesazhet private.

  Es Selamu Alejkum.

  a ka mundesi numrin edhe per mu?
  jam shum keq me shendet edhe me duhet ndihme patjeter, se sjam ka muj ma

  ju faleminderit

 8. #5
  Ebu Hatib nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  29-01-2009
  Lokacioni
  Shkup - Maqedoni
  Postimet
  5,277
  All-llahu të shpërbleftë
  1,364
  Falënderuar 4,836 herë në 2,096 Postime
  Rep Fuqia
  2910

  Re: Më duhet numri i telefonit të ndonjë hoxhe në Zvicër i cili bën rukje ?!

  Citat Postuar fillimisht nga mamacitaaa Shiko Postimin
  a ka mundesi numrin edhe per mu?
  jam shum keq me shendet edhe me duhet ndihme patjeter, se sjam ka muj ma

  ju faleminderit
  Ve Alejkum Selam

  Allahu subhanehu ue teala, ua lehtësoftë gjendjen motër.

  Numrin e telefonit të një vëllau i cili bën rukje në Zvicër, e keni tek mesazhet private.

  Es Selamu Alejkum.

 9. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •