Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Faqja 1 prej 2 12 FundFund
Rezultatet 1 deri 10 prej 16

Tema: Më duhet numri i telefonit të ndonjë hoxhe që bënë rukje me Kur`an dhe Sunnet

 1. #1
  usame nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2006
  Postimet
  113
  All-llahu të shpërbleftë
  55
  Falënderuar 204 herë në 78 Postime
  Rep Fuqia
  276

  Më duhet numri i telefonit të ndonjë hoxhe që bënë rukje me Kur`an dhe Sunnet

  Selam Alejkum
  vellezer nese dikush din nje Hoxh ne kosov qe din me ba sherimin nga sihri dhe magjia ne baz te Kuranit dhe Sunetit ateher ju lus te ma sjellni ate .
  Allahu ju shperbleft
  Selam Alejkum

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 3. #2
  usame nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2006
  Postimet
  113
  All-llahu të shpërbleftë
  55
  Falënderuar 204 herë në 78 Postime
  Rep Fuqia
  276

  Re: A Mund te me gjej dikush ....

  Selam Alejkum

  vellezer e kam fjalen per numer te telefonit
  se e pash qe nuk e ceka
  selam Alejkum

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 5. #3
  Grafika e sunna
  sunna nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  09-08-2007
  Postimet
  5,142
  All-llahu të shpërbleftë
  10,178
  Falënderuar 6,698 herë në 3,261 Postime
  Rep Fuqia
  2572

  Re: A Mund te me gjej dikush ....

  We Alejkumu Selam

  Vella per kosov une edi qe bon rukja hoxha LLukman Neziri ma shum nuk di info inshaAllah kush din te pergjigjet ma shpejt

 6. #4
  Grafika e dijar
  dijar nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  17-07-2006
  Postimet
  403
  All-llahu të shpërbleftë
  726
  Falënderuar 991 herë në 298 Postime
  Rep Fuqia
  481

  Re: A Mund te me gjej dikush ....

  we Alejkum Selam me sa e di vella rukje ne Kosove ben hoxha Lukman Neziri ne Gjilan, All-llahu te ndihmofte. Selamu Alejkum.
  A menduan njerëzit të thonë: "Ne kemi besuar, e të mos vihen në sprovë?" [29:2]

 7. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 8. #5
  usame nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2006
  Postimet
  113
  All-llahu të shpërbleftë
  55
  Falënderuar 204 herë në 78 Postime
  Rep Fuqia
  276

  Re: A Mund te me gjej dikush ....

  Selam Alejkum

  Allahu ju shperbleft per info po a keni numer telefoni te tij
  Selam Alejkum

 9. #6
  usame nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2006
  Postimet
  113
  All-llahu të shpërbleftë
  55
  Falënderuar 204 herë në 78 Postime
  Rep Fuqia
  276

  Re: A Mund te me gjej dikush ....

  Selam Alejkum

  nese keni numer te tij ma sjellni ne mesazh privat allahu ju shperblft

 10. #7
  Teuta_ nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  23-09-2007
  Postimet
  3
  All-llahu të shpërbleftë
  0
  Falënderuar 11 herë në 3 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: A Mund te me gjej dikush ....

  Selam Alejkum.nese eka kush numrin e telefonit te ketij Hoxhes,kisha dasht tma leni edhe mua ju lutem,se kete breng sikur Vellau im e kam edhe vet.

 11. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 12. #8
  Grafika e sunna
  sunna nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  09-08-2007
  Postimet
  5,142
  All-llahu të shpërbleftë
  10,178
  Falënderuar 6,698 herë në 3,261 Postime
  Rep Fuqia
  2572

  Re: A Mund te me gjej dikush ....

  we alejkumu selam

  Allahu xh sh ju lehtesoft teuta

 13. #9
  Gjeniu i Vogel nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  06-09-2007
  Lokacioni
  Suedi
  Postimet
  327
  All-llahu të shpërbleftë
  0
  Falënderuar 613 herë në 239 Postime
  Rep Fuqia
  361

  Re: A Mund te me gjej dikush ....

  Citat Postuar fillimisht nga usame Shiko Postimin
  Selam Alejkum

  nese keni numer te tij ma sjellni ne mesazh privat allahu ju shperblft
  Es selamu aleikum

  Pse bash në privat .Ka shum ka nevoj për atë numër e që nuk i njohim.
  Kusht qe ta ndryshojm 1 person është qe s'pari tia fillojm me ndryshimin e vetvetes e mandej e kemi shum kollaj, kte e spjegon Isa a.s:"s'pari thuaji vetes, e nëse arrinë ta marrish këshillën tande, atëherë lirisht mund tu flasish edhe të tjerëve, përndryshe turpërohu para krijuesit tënd"

 14. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 15. #10
  usame nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2006
  Postimet
  113
  All-llahu të shpërbleftë
  55
  Falënderuar 204 herë në 78 Postime
  Rep Fuqia
  276

  Re: Më duhet numri i telefonit të ndonjë hoxhe që bënë rukje me Kur`an dhe Sunnet

  Selam Alejkum

  per arsye se ne publik me dhan numrin nuk eshte ne rregull sepse mundet me keqperdor dikush.

 16. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


Faqja 1 prej 2 12 FundFund

Tema të Ngjashme

 1. Më duhet numri i një hoxhe në Gjermani që bënë rukje!
  By massari25 in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 27-04-2010, 17:18
 2. Më duhet numri i ndonjë hoxhe që bën rukje?
  By ene_muslimun in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2010, 18:44
 3. Me duhet numer i telefonit, te ndonje hoxhe qe ben rukje?
  By Orkidea in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 24-11-2009, 09:00
 4. Përgjigjet: 2
  Postimi i Fundit: 09-02-2009, 21:42
 5. Më duhet një hoxhë që bënë rukje me Kur´an...
  By Motraislam in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 11-07-2008, 09:36

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •