Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 9 prej 9

Tema: Një grua ka lindur një bebë gjarrpër...

 1. #1
  Grafika e Fatime
  Fatime nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  02-05-2008
  Lokacioni
  gjermani - frankfurt
  Postimet
  153
  All-llahu të shpërbleftë
  271
  Falënderuar 300 herë në 119 Postime
  Rep Fuqia
  254

  Një grua ka lindur një bebë gjarrpër...

  selam alejkum,

  sdi shka mendoní ju, po un per vete shum jom trishtuar kur ekom shiku ket femi te vogel.
  YouTube - SNAKE child
  Së fundi përpunuar nga dijar: më 10-06-2008 12:50

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Grafika e Abu Enes
  Abu Enes nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  27-11-2006
  Postimet
  100
  All-llahu të shpërbleftë
  273
  Falënderuar 217 herë në 68 Postime
  Rep Fuqia
  262

  Re: baby born to be a snake!!!

  Mund tjet montazh po mund tjet e vertet. Po qe montazh nuk ka nevoj per koment. Po qe e vertet, Allahu krijon cfare te doje Ai. Po ashtu mund tjet edhe ngaqe grate jan shthur fare dhe kryejn mardhenie me lloj lloj kafshe. Allahu na rujt.

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 3 Përdorues në vijim:


 5. #3
  Grafika e Fatime
  Fatime nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  02-05-2008
  Lokacioni
  gjermani - frankfurt
  Postimet
  153
  All-llahu të shpërbleftë
  271
  Falënderuar 300 herë në 119 Postime
  Rep Fuqia
  254

  Re: baby born to be a snake!!!

  selam alejkum

  a osht e mundur kjo shka that ju, mardhanje me kafsh????????????
  o All-llah runa prej ksaj te keqe. me ke habit a!

 6. Për këtë postim, ju falënderohen 3 Përdorues në vijim:


 7. #4
  Grafika e Abu Enes
  Abu Enes nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  27-11-2006
  Postimet
  100
  All-llahu të shpërbleftë
  273
  Falënderuar 217 herë në 68 Postime
  Rep Fuqia
  262

  Re: baby born to be a snake!!!

  Po moter esht e mundme e edhe ne bibel ka ndeshkim per ta ku njeriu gurzohet e kafsha vritet. Kjo esht edhe ne hadith ne sunan Abu Daud.

 8. Për këtë postim, ju falënderohen 4 Përdorues në vijim:


 9. #5
  Grafika e En Nisa
  En Nisa nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  12-11-2006
  Postimet
  2,353
  All-llahu të shpërbleftë
  5,684
  Falënderuar 3,988 herë në 1,786 Postime
  Rep Fuqia
  1389

  Re: baby born to be a snake!!!

  Selam Alejkum une e kam pare nje video kete femijun kur ka lindur dhe sipas perkthimit e kam kuptuar qe nena e ketij femiju pasa pasur 3 vajza me heret e kur ka qen te mjeku per kontrokk mjeku i paska thene qe e ke vajz dhe ajo nga hidherimi kush e paska vet qfar femije ke ajo i ka thene gjarper,vlen te ceki edhe at qe ne gjdo kontroll mjeksore femija kishte qene ne gjendje normale por ne momentin e fundit kishte ndryshuar.

  Allahu na ruajt
  "Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë."

 10. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 11. #6
  Grafika e Sumeja
  Sumeja nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2005
  Postimet
  1,988
  All-llahu të shpërbleftë
  2,084
  Falënderuar 3,761 herë në 1,488 Postime
  Rep Fuqia
  1258

  Re: baby born to be a snake!!!

  Alejkum selam
  Mos u cuditni fare se dhe hoxha Sadullah Bajrami kallxon ders se si ne Ulqin nji fmi bark ka qen gjarpen.
  U pyet Shabiu për një çështje dhe tha: “Nuk e zotëroj.” Shokët e tij i thanë: “Të turpëruam.” Ai tha: “Melekët nuk u turpëruan kur thanë: ‘ ... Ne nuk dimë asgjë më tepër nga ç’na ke mësuar Ti’ …" Bekare, 32.
  Ka thënë Ibn Mes'udi – kënaqësia e Allahut qoftë me të!–: "O njerëz! Kush pyetet për dije dhe e di atë le ta thotë. Kush pyetet dhe nuk ka dije le të thotë Allahu është i dijshëm, sepse për atë që nuk e di, është prej dijes të thuash: Allahu është i dijshëm".

 12. Për këtë postim, ju falënderohen 4 Përdorues në vijim:


 13. #7
  Grafika e kimi1983
  kimi1983 nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  12-02-2008
  Lokacioni
  tetova
  Postimet
  52
  All-llahu të shpërbleftë
  25
  Falënderuar 115 herë në 40 Postime
  Rep Fuqia
  207

  Re: baby born to be a snake!!!

  ket femi e kam pare ne nje emision dokumentar amerikan per jashtetokesoret dhe aty thuhej se nena e ketij femiu ka deklaruar para lindjes se tij se e kane kidnapuar jashtetokesoret dhe ka pasur mardhenie me nje jashtetokesor dhe si rezultat i kesaj ka lindur ki femi
  Vallahu alem
  " ' Feja eshte kshille.' Thame: Per ke ( o i Derguar i Zotit )? ' Tha: ' Per
  > All-llahun, Librin e Tij, per imamet ( kreret ) e muslimaneve dhe njerezit e
  > rendomte prej tyre'. "( Muslimi )

 14. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 15. #8
  Grafika e Fatime
  Fatime nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  02-05-2008
  Lokacioni
  gjermani - frankfurt
  Postimet
  153
  All-llahu të shpërbleftë
  271
  Falënderuar 300 herë në 119 Postime
  Rep Fuqia
  254

  Re: baby born to be a snake!!!

  selam alejkum,

  o All-llah runa prej ksaj.
  tash me keni habit krejt.
  po si tha motra Ervala meshtu ma mer mendja edhe mu.
  un e njo nje gru qe ka abortu vetem pse eka pas vajz edhe ajo ika 2 vajza, dhe u tut se spo bon djal. kta njerz nuk i kuptoj. kryesore osht te jet shendosh e mir, se vajz a djal ska galje. un ikom dy djem po pa nje vajz nuk du me nejt. hahah

  All-llahu ju shperbleft

 16. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 17. #9
  Ummuaijshe nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  15-01-2010
  Postimet
  568
  All-llahu të shpërbleftë
  323
  Falënderuar 365 herë në 195 Postime
  Rep Fuqia
  357

  Re: Një grua ka lindur një bebë gjarrpër...

  Allahu na ruajt prej kesoj krijesash
  Së fundi përpunuar nga EbuAbdurrahman: më 16-01-2010 14:15 Arsyeja: gabim drejtshkrimor

 18. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Tema të Ngjashme

 1. Kur ka lindur... kur ka vdekur?
  By Ibën-el-Xheuzi in forum Sira & Historia Islame & Dijetarët
  Përgjigjet: 20
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 09:35
 2. Një grua ka lindur në Ramazan dhe nuk i ka agjëruar ato ditë....
  By Ebu Hatib in forum Fetua nga Sheikh Ibn Uthejmin (All-llahu e mëshiroftë)
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2009, 14:01
 3. Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 26-08-2006, 07:37

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •