Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 3 prej 3

Tema: Pse dervisht nervozohen kur tja permendesh lepurin?

 1. #1
  nejla nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  29-04-2009
  Lokacioni
  zvicer
  Postimet
  65
  All-llahu të shpërbleftë
  305
  Falënderuar 116 herë në 59 Postime
  Rep Fuqia
  182

  Exclamation Pse dervisht nervozohen kur tja permendesh lepurin?

  Pse dervishet nervozohen kur tja permendesh lepurin,cfar ka lidhje feja e ktyre me kta,ekam nje shoqe npun shqiptare qe esht dervishe dhe tjerat gra me kan thene lidhur me ket tem mos e vetni dishka per lepurin, se nuk te fol.

 2. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 3. #2
  Ebu Hatib nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  29-01-2009
  Lokacioni
  Shkup - Maqedoni
  Postimet
  5,277
  All-llahu të shpërbleftë
  1,364
  Falënderuar 4,836 herë në 2,096 Postime
  Rep Fuqia
  2911

  Re: Pse dervisht nervozohen kur tja permendesh lepurin?

  Es Selamu Alejkum

  Pergjigjen e kesaj pyetje, mund t'a lexosh ne lidhjen ne vijim: Cilat sekte thone se lepuri ka me shume kembe dhe pse thone ashtu?

  Es Selamu Alejkum

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 3 Përdorues në vijim:


 5. #3
  gjoana nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  05-02-2010
  Postimet
  35
  All-llahu të shpërbleftë
  5
  Falënderuar 68 herë në 33 Postime
  Rep Fuqia
  148

  Re: Pse dervisht nervozohen kur tja permendesh lepurin?

  selam alejkum dervishet nuk e kan ne qef leprin se thojn esht sikur shejtani per ket nuk e kan ne qef kjo esht arsyrja

 6. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Tema të Ngjashme

 1. Përgjigjet: 4
  Postimi i Fundit: 12-04-2010, 18:14
 2. Përgjigjet: 2
  Postimi i Fundit: 17-03-2010, 16:48
 3. Sa ka ditur përmendësh nga Kurani Halid bin Velidi
  By Abdurrezak in forum Sira & Historia Islame & Dijetarët
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 01-03-2010, 19:36
 4. Si t'a mesoj Kuranin permendesh?
  By semial in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 4
  Postimi i Fundit: 10-11-2009, 17:03
 5. Mbi mësimin përmendësh të Kur'anit.
  By Etheristi in forum Këshilla të Përgjithshme
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 25-12-2005, 13:15

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •