Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Qka eshte lengu medh'i ?

 1. #1
  Grafika e qipi01
  qipi01 nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  16-03-2009
  Lokacioni
  Cernicë-Gjilan
  Postimet
  114
  All-llahu të shpërbleftë
  20
  Falënderuar 163 herë në 103 Postime
  Rep Fuqia
  206

  Qka eshte lengu medh'i ?

  Selamu lejkum
  E lexova nje pyetje te nje vellau ktu ne forum, pyetje e cila ka te bej me lengun medh'i, por a mundeni me me sqaru se qka eshte: lengu medh'i?

  we selamu alejkum we rahmetullah

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Grafika e EbuAbdurrahman
  EbuAbdurrahman nuk është i/e kyçur Hoxhë i Forumit Islam
  Data e Anëtarësimit
  05-04-2007
  Postimet
  1,311
  All-llahu të shpërbleftë
  556
  Falënderuar 3,323 herë në 1,088 Postime
  Rep Fuqia
  969

  Re: Qka eshte lengu medh'i ?

  Ualejkum selam

  Medhi'u eshte lëng i bardhë (pa ngjyre, sikur uji) i holle, nuk posedon erë si sperma dhe nuk eshte i trashe si ajo, eshte ngjitës , nuk del me force si sperma , dhe del nga organi si rezultat i të menduarit në lidhje me marrëdhëniet seksuale.
  Së fundi përpunuar nga EbuAbdurrahman: më 19-12-2009 12:01

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


Tema të Ngjashme

 1. Lengu medh'i gjate namazit..?
  By dorin in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 19-12-2009, 11:42
 2. Rruarja e mjekrrës është bidat në katër medh`hebet
  By Muhlis in forum Fetva nga Hoxhallarët Shqiptar
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 19:21
 3. Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 28-11-2008, 21:27
 4. Cili eshte medh=hebi me i pranuar tek ne ?
  By Ravza-Gul in forum Kuiz Islam
  Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 25-08-2006, 11:25
 5. Si është puna e Medh`hebeve?
  By Etheristi in forum Fetua nga Sheikh Nasiruddin Albani (All-llahu e mëshiroftë)
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2005, 16:08

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •