Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 4 prej 4

Tema: Sa gra do t'i ketë mashkulli i cili hynë në Xhennet dhe a do të ketë marredhënie vetëm me to...

 1. #1
  nejla nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  29-04-2009
  Lokacioni
  zvicer
  Postimet
  65
  All-llahu të shpërbleftë
  305
  Falënderuar 116 herë në 59 Postime
  Rep Fuqia
  181

  Question Sa gra do t'i ketë mashkulli i cili hynë në Xhennet dhe a do të ketë marredhënie vetëm me to...

  Sa gra doti ket xhenetliu ne xhenet te ksaj bote,dhe sa huri?
  A do te ket burri mardhenje intime vetem me grat e ksaj bote te cilat jan banora te xheneti apo edhe me hurit?

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 3 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Ebu Hatib nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  29-01-2009
  Lokacioni
  Shkup - Maqedoni
  Postimet
  5,277
  All-llahu të shpërbleftë
  1,364
  Falënderuar 4,836 herë në 2,096 Postime
  Rep Fuqia
  2910

  re: Sa gra do t'i ketë mashkulli i cili hynë në Xhennet dhe a do të ketë marredhënie vetëm me to...

  Es Selamu Alejkum

  Me gjeresisht rreth kesaj pyetje, mund t'a lexosh ne lidhjen ne vijim: Jeta bashkeshortore ne Xhenet

  Es Selamu Alejkum

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 4 Përdorues në vijim:


 5. #3
  nejla nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  29-04-2009
  Lokacioni
  zvicer
  Postimet
  65
  All-llahu të shpërbleftë
  305
  Falënderuar 116 herë në 59 Postime
  Rep Fuqia
  181

  Re: Sa gra do t'i ketë mashkulli i cili hynë në Xhennet dhe a do të ketë marredhënie vetëm me to...

  Zoti ju shperbleft,u bona pak e tepert po kam interes shum jo me kundershtu apo me provoku por vetem kam deshir ta di.Ekam dhe nje pyetje.
  Cfar do te ndodh me grat a to te cilet jan banore te xhenetit a nuk do ti shohin hurit e burrave vet,ku thhut a ty do te ken shtepi me familje qe sdo te shohin njeri tjetrin pos besimtarit?
  Nqofse kam gabu ma bani hallall.

 6. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 7. #4
  Grafika e Ebu Abrar
  Ebu Abrar nuk është i/e kyçur Anëtarë me Përvojë
  Data e Anëtarësimit
  27-08-2009
  Postimet
  255
  All-llahu të shpërbleftë
  87
  Falënderuar 468 herë në 188 Postime
  Rep Fuqia
  272

  Re: Sa gra do t'i ketë mashkulli i cili hynë në Xhennet dhe a do të ketë marredhënie vetëm me to...

  Selam Alejkum

  Jo nuk do ti shohin, vetem se burrin e saj.
  "Vepra më e dobishme është ajo që e fshehë prej njerëzve (me sinqeritet) dhe prej vetevetes nga pëlqimi dhe krenaria, mos te bësh dyfytyrësi, shtirje për vetëveten dhe as për krijesat."

 8. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


Tema të Ngjashme

 1. Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 21-03-2010, 22:00
 2. Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 29-01-2010, 19:08
 3. Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 06-10-2009, 22:16
 4. A do të ketë edhe xhinnë në Xhennet?
  By ramazani in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 5
  Postimi i Fundit: 23-08-2009, 16:30
 5. A lejohet mashkulli t’i kapë flokët gërsheta apo t’i ketë flokët e gjata?
  By Ebu Hatib in forum Fetva nga Hoxhallarët Shqiptar
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 20:57

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •