Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Si duhet mu fal Femra?

 1. #1
  bekir-87 nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  04-09-2006
  Lokacioni
  Sweden
  Postimet
  52
  All-llahu të shpërbleftë
  3
  Falënderuar 39 herë në 21 Postime
  Rep Fuqia
  246

  Si duhet mu fal Femra?

  e selamun alejkym vllezer dhe motra. a din dikush te me tregoj se si falen femrat? Nona jem All-llahu e meshiroft jag ka nis me fal namz..e tash une i kam tregu se si falum ne mashkujt ne xhami ..mirpo dikush po thot se femna nuk duhet mu fal sikur mashkulli..si per shembull thojn qi femra nuk duhet me thir azanin .nuk duhet me fal synetin e keshtut me rrall.. por nuk kam ndegju prej na dijetarit po prej njerzive te thjesht ..ju lutem nje shqarim e selumun alejkym ve rrahmetullahi ve bereketehu..All-llahu ju shperbleft

 2. #2
  Eroll Nesimi nuk është i/e kyçur Anëtarë Aktiv
  Data e Anëtarësimit
  04-09-2006
  Postimet
  132
  All-llahu të shpërbleftë
  52
  Falënderuar 742 herë në 119 Postime
  Rep Fuqia
  766

  Re: Si duhet mu fal Femra?

  ESSELAMU ALEJKUM WE RRAHMETULLAHI WE BEREKATUHU

  Vella nuk ka dallim namazi i meshkujve me ate te femrave.perveq ezanit te cilin nuk e bejne femrat.

  Vella ja ketu e ke nje liber qe mund ta lexosh e insha Allah do ta kesh me te kjart

  http://bismilah.kurandhesunet.net/op...,24/Itemid,33/

 3. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Tema të Ngjashme

 1. Kur duhet t'ia nisë femra të falet?
  By Muhlis in forum Fetva nga Hoxhallarët Shqiptar
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 05-03-2010, 17:40
 2. Kur duhet t'ia nisë femra të falet?
  By Katade in forum Fetva nga Hoxhallarët Shqiptar
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 20-10-2009, 18:34
 3. Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 22:58
 4. Gjërat që duhet t'i dijë femra e martuar...
  By Gjeniu i Vogel in forum Gruaja dhe Familja
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 31-01-2008, 18:27

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •