Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Si falet namazi i vitrit?

 1. #1
  argjendi nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  30-07-2008
  Postimet
  16
  All-llahu të shpërbleftë
  11
  Falënderuar 4 herë në 4 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Lightbulb Si falet namazi i vitrit?

  Me sa ulje falet namazi i vitrit , dhe ju kisha lutur te me spjegonit pak me hollesisht menyrat e faljes se namazit te vitrit.
  selamu alejkum
  Tokë e qiell po u bashkuen,edhe diellit ju afruen,un te mirat si harroj,sa te vdes e sa te rroj!

 2. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:

  Ast

 3. #2
  ebu_muadh nuk është i/e kyçur Moderator
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2005
  Postimet
  1,950
  All-llahu të shpërbleftë
  283
  Falënderuar 7,065 herë në 1,684 Postime
  Rep Fuqia
  1630

  Re: Si falet namazi i vitrit?

  Per formen e vitrit e ke linkun me posht


  http://forumi.kurandhesunet.net/pyet...kat(2835).html

 4. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Tema të Ngjashme

 1. A mund të falet namazi i vitrit mbas jacisë?
  By Ebu Kasim in forum Fetva nga Hoxhallarët Shqiptar
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 31-01-2010, 18:02
 2. Si falet dhe sa rekatë ka namazi i vitrit?
  By Katade in forum Fetva nga Hoxhallarët Shqiptar
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 15-10-2009, 22:45
 3. A falet namazi i vitrit kaza dhe si falet?
  By aulona in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 4
  Postimi i Fundit: 28-11-2008, 20:35
 4. Si falet namazi i vitrit?
  By Eli in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 2
  Postimi i Fundit: 27-07-2008, 01:31
 5. Përgjigjet: 2
  Postimi i Fundit: 25-05-2006, 10:30

Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •