Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Si mundemi t'a dijmë nëse një femër është e virgjër ?!

 1. #1
  gazsalihi1 nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  06-07-2011
  Postimet
  1
  All-llahu të shpërbleftë
  2
  Falënderuar 3 herë në 1 Postim
  Rep Fuqia
  0

  Si mundemi t'a dijmë nëse një femër është e virgjër ?!

  SelamAlejkum Vllazni te Dinit Islam

  Jam Gazmendi ..jam i ri dhe deshta te bej nje pytje lidhje me virgjinitetin e femres..dhe hasa forumin e juaj qe ish shum i mir Allahu ju shperbleft per punen qe jeni duke bere deri me tani..gjithashtu edhe Hoxhollart Allahu i rujt dhe i shperbleft me xhennet inshALLAH.

  Une jam i fejuar qe 1vjet gati edhe 1 jav kam me u martu inshALLAH.me lejen e Allahut ..po jam djal i hastretit se kom baben as vllazni skom..kisha dasht ni pergjigje te kjart nga ju Ju kisha Lut..diqka spo kuptoj ..qikes qe i vin mujoret menustracionet per her te par te na ne kosov.thojn grat mes veti kam degju Perhaj qika jem se tash je bo bij duhet me u uru shum se qika osht si gota qe thehet a kapet ma.ee d.m.th (virgjineti) qysh a normal osht moral me mu rujt qika qito edhe ne qofse stkan ardh menustracionet apo kto bajagi tash ma shum po dufka me rujt masi qet vin ato menustracionet..edhe diqka akti i par me gru qysh munum na me dit na meshkujt nat moment qe femra osht e virgint ..cili osht sinjali i par ..qysh i vjen femres nat moment zor apo mir diqka ..kisha dasht pergjigje sa ma te kjart ..se zgjata pak e ma beni hallall po kam nevoj per pergjigje te till ..

  Selam Alejkum
  Së fundi përpunuar nga gazsalihi1: më 06-07-2011 20:44

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 3 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Grafika e Kalimtari
  Kalimtari nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2009
  Postimet
  5,066
  All-llahu të shpërbleftë
  461
  Falënderuar 829 herë në 523 Postime
  Rep Fuqia
  2026

  Re: Si mundemi t'a dijmë nëse një femër është e virgjër ?!

  Ve alejkum selam

  Mund te lexosh ne kete teme: http://forumi.kurandhesunet.net/medi...tml#post128614
  ''Shtate kategori njerezish Allahu do t'i vendose nen hijen e Tij, ne Diten kur hije tjeter nuk do te kete pervec hijes se Tij.
  E ne njeren nder keto kategori eshte njeriu, te cilin e therret per zina nje grua e bukur dhe autoritative, ndersa ai i pergjigjet:

  ''Une i frikesohem Zotit.''

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


Fjalët Definuese për këtë Temë

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •