Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Rezultatet 1 deri 2 prej 2

Tema: Virgjiniteti pa gjak

 1. #1
  truescribe nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  12-05-2010
  Postimet
  1
  All-llahu të shpërbleftë
  0
  Falënderuar 3 herë në 1 Postim
  Rep Fuqia
  0

  Post Virgjiniteti pa gjak

  më intereson shum ta di a ekziston mundesia qe nje femer ta hup virgjinitetn e saj dhe te mos dal gjak ne ato momente por me pas te ket gjakderdhje

 2. Për këtë postim, ju falënderohen 3 Përdorues në vijim:


 3. #2
  ebu_muadh nuk është i/e kyçur Moderator
  Data e Anëtarësimit
  19-06-2005
  Postimet
  1,950
  All-llahu të shpërbleftë
  283
  Falënderuar 7,065 herë në 1,684 Postime
  Rep Fuqia
  1630

  Re: Virgjiniteti pa gjak

  Citat Postuar fillimisht nga truescribe Shiko Postimin
  më intereson shum ta di a ekziston mundesia qe nje femer ta hup virgjinitetn e saj dhe te mos dal gjak ne ato momente por me pas te ket gjakderdhje
  es-selamu alejkum

  Ka mundesi qe femres kur ti hup virgjiniteti mos ti dal gjak fare apo di dal shum pak gjak.

 4. Për këtë postim, ju falënderohen 8 Përdorues në vijim:


Tema të Ngjashme

 1. Orizi i kuq ul kolesterolin në gjak
  By sunna in forum Medicinë
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 08-04-2010, 11:45
 2. Uthull për rregullimin e glukozës në gjak
  By sunna in forum Medicinë
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2010, 15:40
 3. Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 29-01-2010, 19:12
 4. gjak kohes te mestruacioneve
  By labby1 in forum Pyetje-Përgjigje
  Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 18:10

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •