Jeni të regjistruar? Regjistrim

Keni harruar fjalëkalimin?

Keni harruar pseudonimin?

Faqja 1 prej 2 12 FundFund
Rezultatet 1 deri 10 prej 11

Tema: Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht

 1. #1
  Grafika e arton
  arton nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  02-02-2006
  Lokacioni
  البلدية مطار
  Postimet
  684
  All-llahu të shpërbleftë
  142
  Falënderuar 497 herë në 261 Postime
  Rep Fuqia
  626

  Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht


 2. Për këtë postim, ju falënderohen 12 Përdorues në vijim:


 3. #2
  Nuhi nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  04-01-2004
  Lokacioni
  kalimtar në evrop
  Postimet
  75
  All-llahu të shpërbleftë
  6
  Falënderuar 44 herë në 28 Postime
  Rep Fuqia
  308

  Re: Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht

  eselamu alejkum

  vella a ke mundesi me postu edhe nje her se spo muje mi shkarku kta filma te vizatum Allahu te shperblefte.

 4. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 5. #3
  ebu hatab nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  27-06-2005
  Postimet
  22
  All-llahu të shpërbleftë
  5
  Falënderuar 30 herë në 11 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht

  Vella Arton Allahu te shperbleft pa mas prej begative te Tij per postimin e ketyre filmave vizatimor per femije.

 6. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 7. #4
  Grafika e arton
  arton nuk është i/e kyçur Anëtarë i Avancuar
  Data e Anëtarësimit
  02-02-2006
  Lokacioni
  البلدية مطار
  Postimet
  684
  All-llahu të shpërbleftë
  142
  Falënderuar 497 herë në 261 Postime
  Rep Fuqia
  626

  Re: Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht

  Alejkum selam, we ijakum, Lidhjet tashmë janë ripërtrirë ose shtuar

 8. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 9. #5
  Nuhi nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  04-01-2004
  Lokacioni
  kalimtar në evrop
  Postimet
  75
  All-llahu të shpërbleftë
  6
  Falënderuar 44 herë në 28 Postime
  Rep Fuqia
  308

  Re: Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht

  selamu alejkum vella Allahu te shperbleft po u mundova qe me shkarku diqka po ja qka po me nxjer poshte nje shembulle !, nese ke mundesi me ndihmu a ka menyr tjetr si muj me shkarku kta filma te vizatum .Allahu te shperblefte .

 10. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 11. #6
  Nuhi nuk është i/e kyçur Anëtarë
  Data e Anëtarësimit
  04-01-2004
  Lokacioni
  kalimtar në evrop
  Postimet
  75
  All-llahu të shpërbleftë
  6
  Falënderuar 44 herë në 28 Postime
  Rep Fuqia
  308

  Re: Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht

  selamu alejkum

  vella elhamdulilah i rashe ne fije se si mi shkarku, BarakALlahu fik edhe nje her se jan shum te mire per femij kta filma te vizatum sidomos kur e pashe se skan muzike elhamdulilah .

 12. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 13. #7
  ebu hatab nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  27-06-2005
  Postimet
  22
  All-llahu të shpërbleftë
  5
  Falënderuar 30 herë në 11 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht

  Allahu te shperbleft edhe njehere vella arton per lidhjet e reja qe na ke sjell dhe njeherit kam nje kerkes ne lidhje me film vizatimor per femije ne gj arabe nese ke mundesi me e gjet filimin vizatimor ne gjuhen arbe me titull "Kali i eger" apo ne anglisht "Spirit" i cili eshte i sinkronizuar ne gj shqipe por mua me nevojitet ne gj arabe e kam par dikund por smund ta gjeje. Allahu te ruajt dhe te shperbleft me te mirat e kesaj bote dhe te botes se ardheshme.
  Së fundi përpunuar nga ebu hatab: më 03-10-2007 21:14

 14. Për këtë postim, ju falënderohen 2 Përdorues në vijim:


 15. #8
  ebu hatab nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  27-06-2005
  Postimet
  22
  All-llahu të shpërbleftë
  5
  Falënderuar 30 herë në 11 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht

  selam alejkum vella arton Allahu te shperbleft per e-mailin, por i tere procesi po shkon derisa po arrij tek downloadimi dhe e kam instaluar ate programin emule per zbritje por downloadimi nuk po ec fare. Pres pergjigjen tuaj.

 16. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 17. #9
  robiallahut nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  18-09-2006
  Postimet
  3
  All-llahu të shpërbleftë
  9
  Falënderuar 2 herë në 2 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht

  allahu të shpërbleft vlla
  “Largohu prej gjithçkaje që është e dyshimtë, kurse përmbaju asaj që nuk është e dyshimtë. Vërtet sinqeriteti në besim është siguri, kurse gënjeshtra është dyshim”.

 18. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


 19. #10
  robiallahut nuk është i/e kyçur Anëtarë i Ri
  Data e Anëtarësimit
  18-09-2006
  Postimet
  3
  All-llahu të shpërbleftë
  9
  Falënderuar 2 herë në 2 Postime
  Rep Fuqia
  0

  Re: Filma të vizatuar me përmbajtje islame-Arabisht

  vlla ja ke qëllu allahu ta shtoft diturin selamu alejkum
  “Largohu prej gjithçkaje që është e dyshimtë, kurse përmbaju asaj që nuk është e dyshimtë. Vërtet sinqeriteti në besim është siguri, kurse gënjeshtra është dyshim”.

 20. Për këtë postim, ju falënderohet përdoruesi:


Faqja 1 prej 2 12 FundFund

Tema të Ngjashme

 1. Përgjigjet: 1
  Postimi i Fundit: 13-01-2009, 19:30
 2. Përgjigjet: 3
  Postimi i Fundit: 02-07-2007, 10:09
 3. Përgjigjet: 6
  Postimi i Fundit: 23-06-2006, 21:58
 4. Screensaver me permbajtje Islame
  By qemajl in forum Lidhje Islame
  Përgjigjet: 0
  Postimi i Fundit: 26-01-2006, 00:00

Bookmarks

Autorizimet e Postimit

 • Ju nuk mund të postoni tema të reja
 • Ju nuk mund të postoni përgjigje
 • Ju nuk mund të postoni shtojca
 • Ju nuk mund të editoni postimet tuaja
 •